| Podanie | FTTH, FTTH FTTB FTTX Sieć, telekomunikacja, telekomunikacja |
|---|---|
| Błonnik | G652D, G657A1, G657A2 |
| Liczba włókien | 10 włókien |
| Członek siły | FRP |
| zewnętrzna kurtka | LSZH |
| Aplikacja | Telekomunikacja, antena, telekomunikacja, sieć |
|---|---|
| błonnik | G652D, G657A1, G657A2 |
| Liczba włókien | 12 włókien |
| Średnica kabla | 8,9 mm |
| Członek siły | Stalowy drut |
| Aplikacja | Telekomunikacja, antena, telekomunikacja, sieć |
|---|---|
| błonnik | G652D, G657A1, G657A2 |
| Liczba włókien | 12 włókien |
| Średnica kabla | 8,9 mm |
| Członek siły | Stalowy drut |
| Aplikacja | Telekomunikacja, antena, telekomunikacja, sieć |
|---|---|
| błonnik | G652D, G657A1, G657A2 |
| Liczba włókien | 22 włókna |
| Średnica kabla | 10,2 mm |
| Członek siły | Stalowy drut |
| Aplikacja | Telekomunikacja, antena, telekomunikacja, sieć |
|---|---|
| błonnik | G652D, G657A1, G657A2 |
| Liczba włókien | 8 włókien |
| Średnica kabla | 8,2 mm |
| Członek siły | Stalowy drut |
| Liczba włókien | 2-144 rdzeń |
|---|---|
| Rodzaj włókna | G652D, tryb pojedynczy |
| Członek siły | FRP |
| Struktura | Luźna rurka spleciona |
| Pojedynczy materiał na zbroję | Przędza aramidowa |
| Podanie | Telekomunikacja, antena, kanał, telekomunikacja, sieć |
|---|---|
| Błonnik | G652D, G657A1, G657A2 |
| Liczba włókien | 12 włókien |
| Członek Centralnej Siły | FRP lub drut stalowy |
| Zbroja | Stalowa taśma falista |
| Podanie | Telekomunikacja, antena, kanał |
|---|---|
| Błonnik | G652D, G657A1, G657A2 |
| Liczba włókien | 2-288 włókien |
| Członek Centralnej Siły | FRP lub drut stalowy |
| Zbroja | Stalowa taśma falista |
| Aplikacja | Telekomunikacja, antena, telekomunikacja, sieć |
|---|---|
| błonnik | G652D, G657A1, G657A2 |
| Liczba włókien | 12 włókien |
| Średnica kabla | 9-18,2 mm |
| Promień gięcia | 25-krotna średnica kabla |
| Podanie | Telekomunikacja, antena, kanał, telekomunikacja, sieć |
|---|---|
| Włókno | G652D, G657A1, G657A2 |
| Liczba włókien | 12 włókien |
| Członek siły | FRP, przędza aramidowa Kevlar |
| Członek Centralnej Siły | FRP |