| Podanie | Telekomunikacja, antena, kanał, telekomunikacja, sieć |
|---|---|
| Włókno | G652D, G657A1, G657A2 |
| Liczba włókien | 36 włókien |
| Członek siły | FRP, przędza aramidowa Kevlar |
| Członek Centralnej Siły | FRP |
| błonnik | G652D, G657A1, G657A2 |
|---|---|
| Liczba włókien | 72 włókna |
| Członek Centralnej Siły | FRP |
| Członek siły | FRP, przędza aramidowa z kevlaru |
| Kurtka | PE lub AT |
| Podanie | Telekomunikacja, antena, kanał, telekomunikacja, sieć |
|---|---|
| Włókno | G652D, G657A1, G657A2 |
| Liczba włókien | 96 włókien |
| Członek siły | FRP, przędza aramidowa Kevlar |
| Członek Centralnej Siły | FRP |
| Podanie | Telekomunikacja, antena, kanał, telekomunikacja, sieć |
|---|---|
| Włókno | G652D, G657A1, G657A2 |
| Liczba włókien | 144 włókna |
| Członek siły | FRP, przędza aramidowa Kevlar |
| Członek Centralnej Siły | FRP |
| Nazwa produktu | Zewnętrzny kabel światłowodowy |
|---|---|
| Rodzaj włókna | G652D |
| Liczba włókien | 2-12 rdzeń |
| Instalacja | Antena i kanał |
| Struktura | Luźna tuba jednostki |
| Aplikacja | FTTH, FTTH FTTB Sieć FTTX, telekomunikacja, telekomunikacja |
|---|---|
| błonnik | G652D, G657A1, G657A2 |
| Liczba włókien | 1-4 włókien |
| Członek siły | FRP lub drut stalowy |
| zewnętrzna kurtka | LSZH |
| Członek siły | Przędza aramidowa |
|---|---|
| Rodzaj włókna | G657A2 |
| Typ | ADSS |
| Liczba włókien | 2-288 |
| Materiał kurtki | PE |
| Aplikacja | Telekomunikacja, antena, telekomunikacja, sieć |
|---|---|
| błonnik | G652D, G657A1, G657A2 |
| Liczba włókien | 2-24 włókien |
| Średnica kabla | 8,2-9,5 mm |
| Członek siły | Stalowy drut |
| Aplikacja | Telekomunikacja, antena, telekomunikacja, sieć |
|---|---|
| błonnik | G652D, G657A1, G657A2 |
| Liczba włókien | 4 włókna |
| Średnica kabla | 8,2 mm |
| Członek siły | Stalowy drut |
| Aplikacja | Telekomunikacja, antena, telekomunikacja, sieć |
|---|---|
| błonnik | G652D, G657A1, G657A2 |
| Liczba włókien | 6 włókien |
| Średnica kabla | 8,2 mm |
| Członek siły | Stalowy drut |