| Nazwa produktu | Rysunek 8 samonośny kabel światłowodowy |
|---|---|
| Posłaniec | Stalowy drut |
| Średnica posłańca | 5.0mm |
| Materiał powłoki zewnętrznej | PE |
| Standard | YD/T 1155-2011 |
| Maksymalne dopuszczalne napięcie robocze | 50KN |
|---|---|
| Rodzaj kabla | Skręcony luźny przewód rurowy |
| Typ włókna | Tryb pojedyńczy |
| Opcje światłowodowe | Itu G652D, G657A, Om1, Om2, Om3, Om4 |
| Podanie | Energetyka Telekomunikacja |
| Lokalizacja aplikacji | Na zewnątrz lub wewnątrz |
|---|---|
| zewnętrzna kurtka | LSZH |
| Kształt lub struktura | Może być produkowany zgodnie z życzeniem kupującego |
| Marka włókien | TW-SCIE |
| Jacke'a | PCV lub LSZH |
| Podanie | Telekomunikacja, antena, kanał, telekomunikacja, sieć |
|---|---|
| Błonnik | G652D, G657A1, G657A2 |
| Liczba włókien | 8-144 włókien |
| Siła Członka | rura ze stali nierdzewnej, skręcony drut stalowy, drut stalowy platerowany aluminium, drut ze stopu |
| Członek Centralnej Siły | FRP |
| Liczba włókien | 12-72 włókien |
|---|---|
| błonnik | G652D, G657A1, G657A2 |
| Średnica kabla | 9-18,2 mm |
| Promień gięcia | 25-krotna średnica kabla |
| Zastosowanie | Telekomunikacja, antena, telekomunikacja, sieć |
| Aplikacja | Telekomunikacja, antena, telekomunikacja, sieć |
|---|---|
| błonnik | G652D, G657A1, G657A2 |
| Liczba włókien | 24 włókna |
| Średnica kabla | 9-18,2 mm |
| Promień gięcia | 25-krotna średnica kabla |
| Pojedynczy materiał na zbroję | Falista taśma aluminiowa |
|---|---|
| Nazwa marki Fibre | Corning, Yofc, Draka, Fujikura |
| Luźny materiał tuby | PBT lub galaretka |
| Materiał powłoki zewnętrznej | PE |
| Kolor powłoki zewnętrznej | czarny |
| Nazwa marki Fibre | Corning, Yofc, Draka, Fujikura... jako wymóg |
|---|---|
| Kolor luźnej tuby | Niebieski, pomarańczowy, zielony, brązowy |
| Członek siły | Stal lub FRP |
| kolor kurtki | Czarny biały |
| Styl instalacji | Kabel samonośny do użytku wewnętrznego i zewnętrznego |
| Przędza aramidowa | 16 Standardowa przędza |
|---|---|
| Znak towarowy | Dieryt |
| Kolor kurtki zewnętrznej | Patrz Chromatogram |
| Liczba włókien | 2/4/6/8/12/24/48/96 |
| Materiał pancerny | aluminium/stal |
| Podanie | Telekomunikacja |
|---|---|
| Rodzaj | Jednomodowy i wielomodowy |
| Kurtka | Powłoka zewnętrzna z PVC |
| Długość | lub zgodnie z wymaganiami |
| Temperatura robocza | -40 ~ +60 C |