| Rodzaj kabla | Centralna rura |
|---|---|
| Rodzaj | Ocieplony, goły |
| Scenariusz użycia | Sieć FTTH FTTB FTTX |
| Członek siły | Stalowy drut |
| Liczba przewodów | ≥ 10, dostosowane |
| Liczba włókien | 12-72 włókien |
|---|---|
| błonnik | G652D, G657A1, G657A2 |
| Średnica kabla | 9-18,2 mm |
| Promień gięcia | 25-krotna średnica kabla |
| pakiet | kołowrotek żelazno-drewniany |
| Nazwa marki Fibre | Corning, Yofc, Draka, Fujikura... jako wymóg |
|---|---|
| Kolor luźnej tuby | Niebieski, pomarańczowy, zielony, brązowy |
| Członek siły | Stal lub FRP |
| kolor kurtki | Czarny biały |
| Styl instalacji | Kabel samonośny do użytku wewnętrznego i zewnętrznego |
| Aplikacja | Telekomunikacja, antena, kanał |
|---|---|
| błonnik | G652D, G657A1, G657A2 |
| Liczba włókien | 24 włókna |
| Średnica kabla | 10,2 mm |
| Członek siły | Stalowy drut |
| błonnik | G652D, G657A1, G657A2 |
|---|---|
| Liczba włókien | 12-72 włókien |
| Średnica kabla | 9-18,2 mm |
| Promień gięcia | 25-krotna średnica kabla |
| Zastosowanie | Telekomunikacja, antena, telekomunikacja, sieć |
| Rdzeń światłowodowy | 12 rdzeń |
|---|---|
| Rdzeń światłowodowy | Kabel światłowodowy 2-288 z rdzeniem z luźną tubą |
| Luźna rurka | PBT z galaretką |
| Zbroja | Falista taśma aluminiowa |
| Materiał blokujący wodę | Taśma blokująca wodę lub masa wypełniająca |
| Aplikacja | Telekomunikacja, antena, kanał, telekomunikacja, sieć |
|---|---|
| błonnik | G652D, G657A1, G657A2 |
| Liczba włókien | 8-144 włókien |
| Członek siły | FRP, przędza aramidowa z kevlaru |
| Członek Centralnej Siły | FRP |
| Podanie | Telekomunikacja, antena, kanał, telekomunikacja, sieć |
|---|---|
| Włókno | G652D, G657A1, G657A2 |
| Liczba włókien | 36 włókien |
| Członek siły | FRP, przędza aramidowa Kevlar |
| Członek Centralnej Siły | FRP |
| Aplikacja | Telekomunikacja, antena, telekomunikacja, sieć |
|---|---|
| błonnik | G652D, G657A1, G657A2 |
| Liczba włókien | 14 włókien |
| Średnica kabla | 9,5 mm |
| Członek siły | Stalowy drut |
| Nazwa produktu | Kabel światłowodowy centralny z luźną tubą |
|---|---|
| Instalacja | Antena i kanał |
| Struktura kabla | Unitube bez amunicji |
| Orzecznictwo | ISO9001/CE/RoHS |
| Oem | Dostępny |