| Waterproof | Yes |
|---|---|
| Outer Jacket Materail | Aluminum Clad Steel |
| Fiber Color | Blue,Orange,Brown,Aqua,Grey,Customized |
| Rodent Protection | Yes |
| Description | Fibra Optica |
| Rodzaj | ADSS |
|---|---|
| OEM | - Tak, tak. |
| Rodzaj włókna | G657A2 |
| Członek siły | Przędza aramidowa |
| zwyczajne | Dostosowane dostępne |
| Materiał powłoki zewnętrznej | PE |
|---|---|
| Kolor powłoki zewnętrznej | czarny |
| Metaliczny członek wzmacniający | Stalowy drut |
| Luźny materiał tuby | PBT lub galaretka |
| Pojedynczy materiał na zbroję | Falista taśma aluminiowa |
| Członek siły | Przędza aramidowa |
|---|---|
| Rodzaj włókna | G657A2 |
| Typ | ADSS |
| Liczba włókien | 2-144 |
| Materiał kurtki | PE |
| Nazwa produktu | Samonośny zewnętrzny kabel światłowodowy |
|---|---|
| Struktura kabla | Cyfra 8 |
| Posłaniec | Drut stalowy 7*1,0 mm |
| Średnica posłańca | 5,0 mm |
| Orzecznictwo | ISO9001, RoHS, CE |
| Liczba włókien | 48 włókien |
|---|---|
| błonnik | G652D, G657A1, G657A2 |
| Członek Centralnej Siły | FRP |
| Kurtka | PE lub AT |
| Zakres | 100m, 150m, 200m, 250m, 300m, 350m, 400m, 450m, 500m itd. |
| Podanie | Telekomunikacja, antena, kanał, telekomunikacja, sieć |
|---|---|
| Błonnik | G652D, G657A1, G657A2 |
| Liczba włókien | 2-24 włókna |
| Członek Centralnej Siły | FRP |
| Zbroja | nieopancerzony |
| Podanie | Telekomunikacja, antena, kanał |
|---|---|
| Błonnik | G652D, G657A1, G657A2 |
| Liczba włókien | 4 włókna |
| Członek Centralnej Siły | FRP |
| Zbroja | nieopancerzony |
| Lokalizacja aplikacji | Na zewnątrz lub wewnątrz |
|---|---|
| zewnętrzna kurtka | LSZH |
| Kształt lub struktura | Może być produkowany zgodnie z życzeniem kupującego |
| Marka włókien | TW-SCIE |
| Jacke'a | PCV lub LSZH |
| Podanie | Telekomunikacja, antena, kanał, telekomunikacja, sieć |
|---|---|
| Włókno | G652D, G657A1, G657A2 |
| Liczba włókien | 24 włókna |
| Członek siły | FRP, przędza aramidowa Kevlar |
| Członek Centralnej Siły | FRP |