| Zastosowanie | Telekomunikacja, antena, kanał, telekomunikacja, sieć |
|---|---|
| błonnik | G652D, G657A1, G657A2 |
| Liczba włókien | 48 włókien |
| Członek siły | FRP, przędza aramidowa z kevlaru |
| Członek Centralnej Siły | FRP |
| Aplikacja | Telekomunikacja, antena, telekomunikacja, sieć |
|---|---|
| błonnik | G652D, G657A1, G657A2 |
| Liczba włókien | 6 włókien |
| Średnica kabla | 8,9 mm |
| Członek siły | Stalowy drut |
| Aplikacja | Telekomunikacja, antena, telekomunikacja, sieć |
|---|---|
| błonnik | G652D, G657A1, G657A2 |
| Liczba włókien | 2 włókna |
| Średnica kabla | 8,2 mm |
| Członek siły | Stalowy drut |
| Aplikacja | Telekomunikacja, antena, telekomunikacja, sieć |
|---|---|
| błonnik | G652D, G657A1, G657A2 |
| Liczba włókien | 2-24 włókien |
| Średnica kabla | 8,2 mm |
| Członek siły | Stalowy drut |
| Aplikacja | Telekomunikacja, antena, telekomunikacja, sieć |
|---|---|
| błonnik | G652D, G657A1, G657A2 |
| Liczba włókien | 16 włókien |
| Średnica kabla | 9,5 mm |
| Członek siły | Stalowy drut |
| Podanie | FTTH,FTTH FTTB FTTX Network,OUTDOOR,telekomunikacja,telekomunikacja |
|---|---|
| Rodzaj włókna | G657A2 |
| Liczba włókien | 1-12,2/4/6/8/12 rdzeń |
| Kurtka | ŁSZH |
| Członek siły | FRP, drut stalowy / FRP, FRP / KFRP / drut stalowy |
| Nazwa marki Fibre | Corning, Yofc, Draka, Fujikura... jako wymóg |
|---|---|
| Kolor luźnej tuby | Niebieski, pomarańczowy, zielony, brązowy |
| Członek siły | Stal lub FRP |
| kolor kurtki | Czarny biały |
| Styl instalacji | Kabel samonośny do użytku wewnętrznego i zewnętrznego |
| Nazwa marki Fibre | Corning, Yofc, Draka, Fujikura ... jako wymóg |
|---|---|
| Kolor luźnej tuby | Niebieski, pomarańczowy, zielony, brązowy |
| Członek siły | Stal lub FRP |
| Kolor kurtki | Czarny biały |
| Styl instalacji | Samonośny kabel upuszczający do wnętrz i na zewnątrz |
| Aplikacja | Telekomunikacja, antena, telekomunikacja, sieć |
|---|---|
| błonnik | G652D, G657A1, G657A2 |
| Liczba włókien | 48 włókien |
| Średnica kabla | 9-18,2 mm |
| Promień gięcia | 25-krotna średnica kabla |
| Aplikacja | Telekomunikacja, antena, telekomunikacja, sieć |
|---|---|
| błonnik | G652D, G657A1, G657A2 |
| Liczba włókien | 72 włókna |
| Średnica kabla | 9-18,2 mm |
| Promień gięcia | 25-krotna średnica kabla |