| Podanie | Antena, kanał, telekomunikacja |
|---|---|
| Błonnik | G652D, G657A1, G657A2 |
| Liczba włókien | 2-144 włókien |
| Struktura | Luźna tuba |
| Członek Centralnej Siły | FRP |
| Podanie | Telekomunikacja, antena, kanał, telekomunikacja, sieć |
|---|---|
| Włókno | G652D, G657A1, G657A2 |
| Liczba włókien | 144 włókna |
| Członek Centralnej Siły | FRP |
| Zbroja | nieopancerzony |
| Liczba włókien | 8 włókien |
|---|---|
| błonnik | G652D, G657A1, G657A2 |
| Członek Centralnej Siły | FRP |
| Zbroja | nieopancerzony |
| zewnętrzna kurtka | Czarny polietylen (PE) odporny na promieniowanie UV i wilgoć |
| Podanie | Telekomunikacja, antena, kanał, telekomunikacja, sieć |
|---|---|
| Włókno | G652D, G657A1, G657A2 |
| Liczba włókien | 144 włókna |
| Członek Centralnej Siły | FRP lub drut stalowy |
| Zbroja | Stalowa taśma falista |
| Podanie | Telekomunikacja, antena, kanał, telekomunikacja, sieć |
|---|---|
| Włókno | G652D, G657A1, G657A2 |
| Liczba włókien | 72 włókna |
| Członek Centralnej Siły | FRP |
| Zbroja | nieopancerzony |
| Inner Core | 500 Pairs |
|---|---|
| Fibers Per Tube | 6-12 |
| Overall Diameter | 9.5x18.3mm |
| Cable Diameter | 5mm/7mm/9mm/12mm/15mm |
| Fiber Type | Single-mode/Multi-mode |
| Opancerzony | Stalowy laminat polietylenowy |
|---|---|
| liczba rdzeni | 12 rdzeń |
| Długość fali | 1310/1550 |
| OEM | - Tak, proszę. |
| Materiał | Plastikowe |
| Liczba włókien | 2-144 rdzeń |
|---|---|
| Rodzaj włókna | G652D |
| Struktura | Luźna rurka |
| Członek siły | Drut stalowy fosforanowany 2,0 mm |
| Pojedynczy materiał na zbroję | Taśma ze stali falistej |
| Nazwa produktu | Samonośny kabel światłowodowy do anteny zewnętrznej |
|---|---|
| Posłaniec | 1 pojedynczy drut stalowy |
| Struktura | Uni-Tube |
| Powłoka zewnętrzna | Przędza aramidowa + osłona PE |
| Orzecznictwo | ISO9001, RoHS, CE |
| Liczba włókien | 2-24 rdzeń |
|---|---|
| Rodzaj włókna | G652D |
| Struktura | Luźna rurka |
| Członek siły | Drut stalowy do fosforanowania |
| Materiał blokujący wodę | Taśma blokująca wodę |