| Materiał osłony | LSZH |
|---|---|
| Materiał komunikatora | Drut stalowy/FRP |
| kolor kurtki | Czarny biały |
| Światłowód | G.657A |
| Średnica | 2,0 mm * 3,0 mm |
| Materiał powłoki zewnętrznej | PE |
|---|---|
| Kolor powłoki zewnętrznej | Czarny |
| Luźny materiał tuby | PBT lub galaretka |
| Pojedynczy materiał na zbroję | Falista taśma aluminiowa |
| temperatura robocza | -40 stopni ~ +60 stopni |
| Aplikacja | Kanał, antena, Telekomunikacja/sieć |
|---|---|
| Materiał powłoki zewnętrznej | MDPE / HDPE |
| Kolor powłoki zewnętrznej | Czarny |
| Luźny materiał tuby | PBT lub galaretka |
| Pojedynczy materiał na zbroję | Falista taśma aluminiowa |
| Rodzaj | Tryb pojedyńczy |
|---|---|
| Rodzaj światłowodu | G.652D G.657A |
| Materiał osłony | LSZH |
| Materiał komunikatora | Stalowy drut |
| Zewnętrzna średnica kabla | 2,0 mm * 5,0 mm |
| Aplikacja | FTTH, FTTH FTTB Sieć FTTX, telekomunikacja, telekomunikacja |
|---|---|
| błonnik | G652D, G657A1, G657A2 |
| Liczba włókien | 1-4 włókien |
| Członek siły | Stalowy drut |
| zewnętrzna kurtka | LSZH |
| Nazwa produktu | Kabel odgałęźny FTTH FRP Strength Member |
|---|---|
| Kolor luźnej tuby | Niebieski, pomarańczowy, zielony, brązowy |
| Członek siły | Stal lub FRP |
| kolor kurtki | Czarny biały |
| Styl instalacji | Kabel samonośny do użytku wewnętrznego i zewnętrznego |
| Nazwa marki Fibre | Corning, Yofc, Draka, Fujikura... jako wymóg |
|---|---|
| Kolor luźnej tuby | Niebieski, pomarańczowy, zielony, brązowy |
| Członek siły | Stal lub FRP |
| kolor kurtki | Czarny biały |
| Styl instalacji | Kabel samonośny do użytku wewnętrznego i zewnętrznego |
| Model nr. | FTTH |
|---|---|
| Kolor materiału | Czarny |
| Powłoka zewnętrzna | LSZH |
| Marka Fibre | Corning, Yofc, Draka, Fujikura... jako Twoje wymagania |
| Styl instalacji | antenowy |
| Zastosowanie | Telekomunikacja, Telekomunikacja, Sieć |
|---|---|
| Rodzaj włókna | G657A1 lub A2, G652D |
| Liczba włókien | 2 RDZENIE |
| Kurtka | Płaszcz zewnętrzny PE lub LSZH |
| Instalacja | samonośna antena |
| Podanie | Telekomunikacja, antena, kanał, telekomunikacja, sieć |
|---|---|
| Włókno | G652D, G657A1, G657A2 |
| Liczba włókien | 2-288 włókien |
| Członek Centralnej Siły | FRP lub drut stalowy |
| Zbroja | Stalowa taśma falista |