| Materiał powłoki zewnętrznej | MDPE / HDPE |
|---|---|
| Kolor osłony zewnętrznej | Czarny |
| Luźny materiał tuby | PBT lub galaretka |
| Pojedynczy materiał zbroi | Falista taśma aluminiowa |
| temperatura robocza | -40 stopni ~ + 60 stopni |
| Overall Diameter | 9.5x18.3mm |
|---|---|
| Fiber Mode | Single Mode & Multi Mode |
| Core | 2-288 Core |
| Outer Sheath | HDPE |
| Cable Color | Black/Yellow/Orange/Green/Blue |
| Cable Color | Black/Yellow/Orange/Green/Blue |
|---|---|
| Fiber Type | Single-mode/Multi-mode |
| Jacket | PE, MDPE, LSZH, PVC, PVC Outer Sheath |
| Core | 2-288 Core |
| Product Category | Outdoor Fiber Optic Cable |
| Cable Color | Black/Yellow/Orange/Green/Blue |
|---|---|
| Fiber Type | Single-mode/Multi-mode |
| Jacket | PE, MDPE, LSZH, PVC, PVC Outer Sheath |
| Core | 2-288 Core |
| Armour Material | Corrugated Steel Tape Armoured |
| Jacket | PE, MDPE, LSZH, PVC, PVC Outer Sheath |
|---|---|
| Fiber Mode | Single Mode & Multi Mode |
| Inner Core | 500 Pairs |
| Cable Diameter | 5mm/7mm/9mm/12mm/15mm |
| Construction | Central Loose Tube |
| Powłoka zewnętrzna | HDPE |
|---|---|
| Kurtka | Płaszcz zewnętrzny PE, MDPE, LSZH, PVC, PVC |
| System blokowania wody | Taśma blokująca wodę |
| Nazwa produktu | Opancerzony zewnętrzny kabel światłowodowy ze specjalną masą wypełniającą zapewniającą ochronę |
| Budowa | Centralna luźna tuba |
| Outer Sheath | HDPE |
|---|---|
| Fibers Per Tube | 6-12 |
| Cable Diameter | 5mm/7mm/9mm/12mm/15mm |
| Jacket | PE, MDPE, LSZH, PVC, PVC Outer Sheath |
| Construction | Central Loose Tube |
| Nazwa produktu | Samonośny 24-żyłowy zewnętrzny kabel światłowodowy |
|---|---|
| Materiał powłoki zewnętrznej | MDPE / HDPE |
| Kolor osłony zewnętrznej | Czarny |
| Luźny materiał tuby | PBT lub galaretka |
| Pojedynczy materiał zbroi | Falista taśma aluminiowa |
| Nazwa produktu | Zewnętrzny zewnętrzny kabel światłowodowy |
|---|---|
| Materiał powłoki zewnętrznej | MDPE / HDPE |
| Kolor osłony zewnętrznej | Czarny |
| Luźny materiał tuby | PBT lub galaretka |
| Pojedynczy materiał zbroi | Falista taśma aluminiowa |
| Materiał powłoki zewnętrznej | PE |
|---|---|
| Pojedynczy materiał na zbroję | Falista taśma aluminiowa |
| Kolor powłoki zewnętrznej | Czarne |
| Metaliczny członek wzmacniający | Stalowy drut |
| Luźny materiał tuby | PBT lub galaretka |