| Model nr | Cena fabryczna GYFTY Kabel światłowodowy |
|---|---|
| Członek Centralnej Siły | Niemetalowe |
| Podsadzkarz | Mieszanka wypełniająca |
| Liczba włókien | 72 rdzeń |
| Nazwa marki włókna | Corning, Yofc, Draka, Fujikura lub jako Twoje wymagania |
| Model nr | Kabel światłowodowy GYFTY Cena fabryczna |
|---|---|
| Materiał powłoki zewnętrznej | PE |
| Członek Centralnej Siły | niemetalowe |
| Podsadzkarz | Mieszanka wypełniająca |
| Liczba włókien | 2-288 rdzeni |
| Liczba włókien | 2-żyłowy wewnętrzny kabel światłowodowy |
|---|---|
| Nazwa marki Fibre | Corning, Yofc, Draka, Fujikura... jako wymóg |
| Kolor luźnej tuby | Niebieski, pomarańczowy, zielony, brązowy |
| Członek siły | Stal lub FRP |
| kolor kurtki | Czarny biały |
| System blokowania wody | Taśma blokująca wodę |
|---|---|
| Materiał pancerza | Taśma ze stali falistej opancerzona |
| Średnica kabla | 5mm/7mm/9mm/12mm/15mm |
| Rodzaj włókna | Jednomodowy/wielomodowy |
| Rdzeń wewnętrzny | 500 par |
| Product Name | Outdoor Fiber Optic Cable The Perfect Solution for Outdoor Connectivity and Communication |
|---|---|
| Outer Sheath | HDPE |
| Product Category | Outdoor Fiber Optic Cable |
| Construction | Central Loose Tube |
| Cable Diameter | 5mm/7mm/9mm/12mm/15mm |
| Product Category | Outdoor Fiber Optic Cable |
|---|---|
| Product Name | Outdoor Fiber Optic Cable The Perfect Solution for Outdoor Connectivity and Communication |
| Core | 2-288 Core |
| Cable Diameter | 5mm/7mm/9mm/12mm/15mm |
| Cable Color | Black/Yellow/Orange/Green/Blue |
| Zastosowanie | OUTDOOR,telekomunikacja,telekomunikacja |
|---|---|
| Rodzaj włókna | G652D,G657A2,Jednomodowy G652D,jednomodowy(G652D |
| Rdzenie światłowodowe | 2-288 rdzeni |
| CSM | FRP |
| Długość kabla | 1000 metrów |
| Nazwa produktu | Zewnętrzny kabel światłowodowy |
|---|---|
| Orzecznictwo | ISO9001/CE/RoHS |
| Materiał kurtki | PE,LSZH |
| Rodzaj włókna | G652D |
| Liczba włókien | 2-24 rdzenie |
| Nazwa produktu | Zewnętrzny kabel światłowodowy Unitube |
|---|---|
| Instalacja | antena/rurka/kanał |
| Podanie | Telekomunikacja, sieć |
| Materiał płaszcza | PE |
| Członek siły | Dwa stalowe druty |
| Zastosowanie | OUTDOOR,telekomunikacja,telekomunikacja |
|---|---|
| Rodzaj włókna | G652D,G657A2,Jednomodowy G652D,jednomodowy(G652D |
| Szczegóły pakowania | Bębny |
| Czas dostawy | 15 dni roboczych |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |