| Członek siły | Przędza aramidowa |
|---|---|
| Rodzaj włókna | G657A2 |
| Typ | ADSS |
| Liczba włókien | 2-288 |
| Materiał kurtki | PE |
| Aplikacja | Telekomunikacja, antena, telekomunikacja, sieć |
|---|---|
| błonnik | G652D, G657A1, G657A2 |
| Liczba włókien | 16 włókien |
| Średnica kabla | 10,2 mm |
| Członek siły | Stalowy drut |
| Podanie | Telekomunikacja, antena, kanał, telekomunikacja, sieć |
|---|---|
| Włókno | G652D, G657A1, G657A2 |
| Liczba włókien | 2-24 włókna |
| Zbroja | Stalowa taśma falista |
| Zewnętrzna kurtka | Czarny polietylen (PE) odporny na promieniowanie UV i wilgoć |
| Aplikacja | Telekomunikacja, antena, telekomunikacja, sieć |
|---|---|
| błonnik | G652D, G657A1, G657A2 |
| Liczba włókien | 10 włókien |
| Średnica kabla | 8,9 mm |
| Członek siły | Stalowy drut |
| Aplikacja | Telekomunikacja, antena, telekomunikacja, sieć |
|---|---|
| błonnik | G652D, G657A1, G657A2 |
| Liczba włókien | 2-24 włókien |
| Średnica kabla | 8,9-10,2 mm |
| Członek siły | Stalowy drut |
| Zastosowanie | pod ziemią, Telekomunikacja, Kanał |
|---|---|
| Liczba włókien | 2-288 rdzeni |
| Metaliczny członek wzmacniający | Stalowy drut |
| Podsadzkarz | Mieszanka wypełniająca |
| Pojedynczy materiał na zbroję | Falista taśma aluminiowa |
| Aplikacja | Telekomunikacja, antena, telekomunikacja, sieć |
|---|---|
| błonnik | G652D, G657A1, G657A2 |
| Liczba włókien | 18 włókien |
| Średnica kabla | 9,5 mm |
| Członek siły | Stalowy drut |
| Aplikacja | Kanał, antena, Telekomunikacja/sieć |
|---|---|
| Rodzaj włókna | Tryb pojedyńczy |
| Liczba włókien | 96 rdzeni |
| Materiał kurtki | Płaszcz zewnętrzny PE |
| temperatura robocza | -40 C ~ +70 C |
| Model nr | GYFXTY |
|---|---|
| Materiał powłoki zewnętrznej | PE |
| Członek siły | 2 os |
| Liczba włókien | 2-288 rdzeni |
| Nazwa marki Fibre | Corning, Yofc, Draka, Fujikura lub jako Twoje wymagania |
| Aplikacja | Kanał, antena, Telekomunikacja/sieć |
|---|---|
| Rodzaj włókna | Tryb pojedyńczy |
| Liczba włókien | 60 rdzeni |
| Materiał kurtki | Płaszcz zewnętrzny PE |
| temperatura robocza | -40 C ~ +70 C |