| Gwarancja | 30 lat |
|---|---|
| Budowa | 2 sztuki stali |
| Członek Centralnej Siły | Drut stalowy/FRP |
| Materiał członka siły | KFRP/FRP/stal |
| Kod Hs | 85447000 |
| Zastosowanie | Telekomunikacja, antena |
|---|---|
| Rodzaj włókna | G652D |
| Liczba przewodów | 2 |
| Rodzaj | Współosiowy |
| Liczba włókien | 2 RDZENIE |
| Usługa | OEM/ODM |
|---|---|
| Członek Centralnej Siły | Drut stalowy/FRP |
| Gwarancja | 30 lat |
| Materiał kurtki | PE PVC LSZH HDPE |
| Materiał powłoki zewnętrznej | LSZH |
| Stalowe | 0,45 mm |
|---|---|
| Członek Centralnej Siły | Drut stalowy/FRP |
| Powierzchnia | Pozostałe wyroby |
| Marka produktu | Ebocom |
| Usługa | OEM/ODM |
| Shape Or Structure | Can Be Produced As Per Buyer's Request |
|---|---|
| Service | OEM/ODM |
| Strength Member Material | KFRP/ FRP/steel |
| Product Brand | Ebocom |
| Steel | 0.45mm |
| Siła Członka | Przędza aramidowa |
|---|---|
| Rodzaj włókna | G657A2 |
| Rodzaj | ADSS |
| Liczba włókien | 2-288 |
| Materiał kurtki | PE |
| Sekcja Struktury | Przekrój poprzeczny figury „8”. |
|---|---|
| Pojedynczy materiał na zbroję | Falista taśma aluminiowa |
| Luźny materiał tuby | PBT lub galaretka |
| Materiał powłoki zewnętrznej | MDPE / HDPE |
| Kolor powłoki zewnętrznej | Czarne |
| Aplikacja | Kanał, antena, Telekomunikacja/sieć |
|---|---|
| Rodzaj włókna | Tryb pojedyńczy |
| Liczba włókien | 72 rdzeń |
| Materiał kurtki | Płaszcz zewnętrzny PE |
| temperatura robocza | -40 C ~ +70 C |
| Aplikacja | Kanał, antena, Telekomunikacja/sieć |
|---|---|
| Rodzaj włókna | Tryb pojedyńczy |
| Liczba włókien | 96 rdzeni |
| Materiał kurtki | Płaszcz zewnętrzny PE |
| temperatura robocza | -40 C ~ +70 C |
| Nazwa produktu | Wodoodporny kabel FTTH |
|---|---|
| Rdzeń światłowodowy | 1-24 rdzeń |
| Średnica kabla | Min. 2,0 mm ± 0,2 mm |
| Powłoka zewnętrzna | LSZH lub PE |
| Członek siły | Przędza aramidowa |