| Outer Sheath Material | LSZH |
|---|---|
| Central Strength Member | Steel Wire/FRP |
| Warranty | 30 Years |
| Jacket Material | PE PVC LSZH HDPE |
| Surface | Hot-dip Galvanized |
| Podanie | Telekomunikacja, antena, kanał, telekomunikacja, sieć |
|---|---|
| Błonnik | G652D, G657A1, G657A2 |
| Liczba włókien | 2 włókna |
| Członek Centralnej Siły | FRP |
| Struktura | Luźna tuba centralna |
| Podanie | Telekomunikacja, antena, kanał, telekomunikacja, sieć |
|---|---|
| Błonnik | G652D, G657A1, G657A2 |
| Liczba włókien | 6 włókien |
| Członek Centralnej Siły | FRP |
| Zbroja | nieopancerzony |
| Aplikacja | Telekomunikacja, antena, telekomunikacja, sieć |
|---|---|
| błonnik | G652D, G657A1, G657A2 |
| Liczba włókien | 14 włókien |
| Średnica kabla | 10,2 mm |
| Członek siły | Stalowy drut |
| Aplikacja | Telekomunikacja, antena, telekomunikacja, sieć |
|---|---|
| błonnik | G652D, G657A1, G657A2 |
| Liczba włókien | 8 włókien |
| Średnica kabla | 8,9 mm |
| Członek siły | Stalowy drut |
| Aplikacja | Telekomunikacja, antena, telekomunikacja, sieć |
|---|---|
| błonnik | G652D, G657A1, G657A2 |
| Liczba włókien | 18 włókien |
| Średnica kabla | 10,2 mm |
| Członek siły | Stalowy drut |
| Aplikacja | Telekomunikacja, antena, telekomunikacja, sieć |
|---|---|
| błonnik | G652D, G657A1, G657A2 |
| Liczba włókien | 20 włókien |
| Średnica kabla | 9,5 mm |
| Członek siły | Stalowy drut |
| błonnik | G657A1, |
|---|---|
| Liczba włókien | 2 włókna |
| Członek siły | Stalowy drut |
| zewnętrzna kurtka | LSZH |
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥100N |
|---|---|
| Powierzchnia | Pozostałe wyroby |
| Kształt lub struktura | Może być produkowany zgodnie z życzeniem kupującego |
| Materiał kurtki | PE PVC LSZH HDPE |
| Usługa | OEM/ODM |
| Lokalizacja aplikacji | Na zewnątrz lub wewnątrz |
|---|---|
| zewnętrzna kurtka | LSZH |
| Kształt lub struktura | Może być produkowany zgodnie z życzeniem kupującego |
| Marka włókien | TW-SCIE |
| Jacke'a | PCV lub LSZH |